Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
www.viskasnamams.lt

Specialūs klijai putų polistireno plokštėms MITTO F110 25kg

Specialūs klijai putų polistireno plokštėms MITTO F110 25kg

 • Prekės kodas:F110
 • Gamintojas:MITTO
 • Pakuotė:25 kg
 • Paskirtis:Putplasčiui, mineralinei vatai
 • Sąnaudos:4 – 6 kg / m²
 • Pristatymo terminas:1 – 5 d.d.
4.89€ 8.95€ / vnt.
Pasirinkite kiekį
vnt.

Minimalus šios prekės kiekis: 42 vnt.

MITTO F110 25kg – specialūs klijai polistirolui

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 • Vandens kiekis 25 kg sauso mišinio: apie 6,25l
 • Brandinimo trukmė: 3 min.
 • Darbo laikas: apie 3 val.
 • Darbo ir pagrindo temperatūra: nuo +5°С iki +25°C
 • Išeiga: 4-6 kg/m2 sauso mišinio

 

PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti sausas ir tvirtas, tuštumos ir trūkiai turi būti užtaisyti. Nuo pagrindo paviršiaus pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir kitus sukibimą mažinančius nešvarumus. Labai lygius paviršius suraižyti. Klijuojamą pagrindą gruntuoti.

 

MIŠINIO PARUOŠIMAS / DARBO EIGA

Sausąjį mišinį maišyti talpoje su švariu vėsiu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Rekomenduojama naudoti 600 aps. / min. maišytuvą. Po 3 min. brandinimo masę dar kartą permaišyti. Jei pagrindo paviršius lygus, paruoštą skiedinį užtepti ant viso šilumą izoliuojančios plokštės paviršiaus, suvagoti dantyta glaistykle ir prispausti prie pagrindo. Jei pagrindo paviršius nėra lygus, paruoštą skiedinį užtepti storomis juostomis (storis ≥ 2 cm, plotis ≥ 5 cm) plokštės kraštuose ir keliuose taškuose plokštės viduryje taip, kad prispaudus klijais būtų padengta ne mažiau 40% plokštės ploto ir prispausti prie pagrindo. Klijai turi būti užtepami taip, kad prispaudimo metu nepatektu į būsimas šilumą izoliuojančių plokščių sandūrų vietas. Nebepilti vandens į pradėjusį rištis skiedinį!

 

PAPILDOMI NURODYMAI

Techniniai duomenys nustatyti esant +23±2°С temperatūrai ir 50±5% santykinei oro drėgmei. Žemesnė temperatūra padidina, aukštesnė temperatūra sumažina nurodytas reikšmes. Klijus kietėjimo metu saugoti nuo saulės spindulių, skersvėjo, šalčio ir per didelės temperatūros (> +25°С). Produkte yra cemento – su vandeniu vyksta šarminė reakcija! Koncentracija tirpiojo Cr (VI) skiedinyje ≤ 0,0002%.

Mišinį sandėliuokite sausose patalpose ant medinių padėklų, originaliose, nepažeistose pakuotėse. Saugokite, kad nesudrėktu pervežant ir laikant. Suplyšusius ir pradėtus naudoti maišus būtina nedelsiant uždengti. Tinka naudoti 12 mėn. nuo pagaminimo datos.

Rašyti atsiliepimą

Vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras


Vardas:


El. pašto adresas:


Telefonas


Žinutė:Nurodykite, kur radote prekę pigiau


Kaina


Vardas:


El. pašto adresas: