Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
www.viskasnamams.lt

Polistirolas EPS70 1000 x 500 mm FASADUI frezuotas

Polistirolas EPS70 1000 x 500 mm FASADUI frezuotas

 • Prekės kodas:EPS70 100/50 F
 • Gamintojas:Baltijos polistirenas
 • Prekė:Polistireninis putplastis
 • Tipas:Frezuotas
 • Markė:EPS 70
 • Plotis:500 mm
 • Ilgis:1000 mm
 • Kiekis pakuotėje, m³:0,3
 • Šilumos laidumo koeficientas λD:0,039 W / mK
 • Pristatymo terminas:3 – 10 d.d.
14.40€ 22.15€ / pakuotė
48.00€ / m³
73.85€ / m³
Pasirinkite storį:
*Pasirinkite kiekį
pak.

Minimalus šios prekės kiekis: 30 pak.

Polistireninis putplastis, žinomas taip pat kaip polistirolas, yra aukštos kokybės izoliacinė medžiaga, plačiai naudojama statyboje. Polistireninis putplastis yra gaminamas kelių mark, įskaitant populiarias markes: EPS50, EPS70, EPS80, EPS100, EPS150 ir EPS200.

 

Polistireninio putplsačio privalumai ir jo panaudojimo galimybės statyboje:

 1. Puiki šilumos izoliacija: polistirolas turi labai mažą šilumos laidumo koeficientą, todėl yra puiki izoliacinė medžiaga. Tai padeda išlaikyti pastato viduje stabilią temperatūrą ir sumažina šilumos nuostolius per sienas, stogą ir grindis. Taip pat sumažina šildymo ir vėsinimo sąnaudas bei padidina pastato energitinį efektyvumą.
 2. Drėgmės atsparumas: polistirolas yra nepralaidus vandeniui ir neabsorbuoja drėgmės. Tai padeda išvengti pelėsio ir grybelio formavimosi bei apsaugo konstrukciją nuo drėgmės sukelto pažeidimo. Todėl jis yra puikiai tinkamas naudoti pamatų ir sienų hidroizoliacijai.
 3. Lengvas svoris ir apdorojimas: polistireninis putplastis yra lengvas medžiaga, kas leidžia sumažinti konstrukcijos apkrovą. Jis taip pat lengvai pjaustomas ir apdirbamas pageidaujamo dydžio ar formos gabalais, todėl jį galima pritaikyti įvairioms konstrukcijoms ir formoms, užtikrinant patogų ir greitą montavimą.
 4. Izoliacijos vientisumas: polistirolo plokštės gali būti frezuotos, taip užtikrinamas izoliacijos vientisumas be šalutinio šilumos perdavimo per siūles ar įtrūkimus. Tai padeda išvengti šilumos tiltų ir užtikrina efektyvią šilumos izoliaciją visoje konstrukcijoje.
 5. Įvairios panaudojimo galimybės: polistireninis putplastis turi platų panaudojimo spektrą statyboje. Jis puikiai tinka kaip šilumos izoliacija pastato sienoms, stogams, grindims ir pamatams. Be to, jis gali būti naudojamas kaip garso izoliacija, tarpinis sluoksnis grindims. Taip pat polistirolas gali būti naudojamas kaip fasado apdailos medžiaga, suteikianti pastatui modernią ir patrauklią išvaizdą.

 

Polistireninis putplastis su savo puikia šilumos izoliacija, drėgmės atsparumu, lengvumu, izoliacijos vientisumu ir įvairiomis panaudojimo galimybėmis yra universali ir patikima izoliacinė medžiaga statybose. Jo naudojimas padeda užtikrinti aukštą pastato energetinį efektyvumą, komfortą ir ilgaamžiškumą. Tai yra vienas iš populiariausių ir efektyviausių būdų izoliuoti statinius ir užtikrinti jų kokybę.

Rašyti atsiliepimą

Vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras


Vardas:


El. pašto adresas:


Telefonas


Žinutė:Nurodykite, kur radote prekę pigiau


Kaina


Vardas:


El. pašto adresas:- polistireninio putplasčio eksploatacinių savybių deklaracija.

- polistireninio putplasčio eksploatacinių savybių pastovumo sertifikatas.