Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
www.viskasnamams.lt

Rotacinis rekuperatorius DOMEKT R 600 H Komfovent

Rotacinis rekuperatorius DOMEKT R 600 H Komfovent

 • Prekės kodas:DOMEKT-R-600-H
 • Elektrinis oro šildytuvas:Integruotas
 • Gamintojas:Komfovent
 • Korpuso tipas:Horizontalus
 • Oro srautas/našumas:584 m³/h
 • Šilumos grąžinimo efektyvumas:83 %
 • Pajungimo skersmuo:200 mm
 • Šilumokaitis:Rotacinis
 • Kilmės šalis:Lietuva
 • Garantija:2 metai
 • Pristatymo terminas:10 – 60 d.d.
 • Komplektacija:EC rotoriaus variklis
2268.75€
Pasirinkite montavimo pusę:
*Pasirinkite valdymo pultelį:
*
Pasirinkite filtrus:
*Pasirinkite rotorių:
*Pasirinkite kiekį
vnt

Rekuperacija (atgavimas, grąžinimas) – tai technologiniam procesui vartojamos medžiagos arba energijos dalies grąžinimas pakartotiniam vartojimui.

Rotacinis rekuperatorius Komfovent Domekt R – tai vėdinimo įrenginys su šilumos grąžinimu. Rekuperacinė oro vėdinimo sistema yra vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių būdų vėdinti pastatus. Rekuperatorius iš patalpų šalina orą turintį nemalonius kvapus, dulkes bei bakterijas. Į patalpas tiekiamas šviežias orą išvalytas nuo lauke esančių dulkių, žiedadulkių bei vabzdžių. Tiekiamo oro išvalymas priklauso nuo rotaciniame rekuperatoriuje Komfovent Domekt R naudojamų filtrų M5 arba F7. Iš lauko paimtas oras išvalomas, jam perduodama iš patalpų šalinamo oro šiluma, todėl taupoma oro pašildymui reikalinga energija – tai vadinama šilumogrąža. Papildomai pašildytas ir išvalytas oras tiekiamas į patalpas. 

Rotaciniai šilumokaičiai Komfovent sugrąžina iki ~86% šilumos. 

Rekuperatoriai Komfovent gali būti vertikalaus, horizontalaus ar plokščio išpildymo.

Visus įrenginius galima užsakyti kairinio arba dešininio išpildymo.

 

KOMFOVENT DOMEKT R REKUPERATORIŲ PRIVALUMAI

1. Energijos taupymas.

2. Platus pasirinkimas.

3. Energiškai efektyvūs EC rotorių varikliai.

4. Oro drėgmės balansas.

5. Efektyvus šilumogrąžis.

6. Nauja korpuso technologija EPP.

7. Integruota išmanioji automatika C6.

8. Nuotolinis valdymas.

9. Žemas triukšmo lygis.

10. Patikimumas ir ilgaamžiškumas.

11. Integravimas į PVS.

 

1. ENERGIJOS TAUPYMAS

DOMEKT serijoje naudojami tik patys pažangiausi ir efektyviausi EC (elektroniškai komutuojami) ventiliatoriai, aukšto efektyvumo rotaciniai bei priešsroviniai plokšteliniai šilumogrąžiai, oro filtrai su dideliu filtravimo plotu ir išmanioji automatika C6. Visi šie komponentai ženkliai sumažina energijos suvartojimą užtikrindami komfortišką patalpų klimatą.

 

2. PLATUS PASIRINKIMAS

Priklausomai nuo jūsų diegimo planų galite pasirinkti tinkamiausią modelį: horizontalų, vertikalų arba palubinį. Su neužšąlančiu rotaciniu arba aukšto efektyvumo priešsroviniu plokšteliniu šilumogrąžiu. Visuose įrenginiuose yra integruoti elektriniai šildytuvai, taip pat galima užsakyti ir vandeninį šildytuvą. Su DOMEKT vėdinimo įrenginių parinkimo programa galite greitai pasirinkti labiausiai tinkantį rekuperatorių ir gauti išsamią techninę informaciją.

 

3. ENERGIŠKAI EFEKTYVŪS EC ROTORIŲ VARIKLIAI

Visi rotaciniai šilumogrąžiai gaminami su EC varikliais, taupančiais energiją bei užtikrinančiais tolygų rotorių sukimąsi bei valdymą.

 

4. ORO DRĖGMĖS BALANSAS

Normaliomis sąlygomis rotaciniame šilumogrąžyje kondensatas nesusidaro, nes perteklinė drėgmė pašalinama į lauką, o dalis drėgmės grąžinama atgal į patalpas. Šaltuoju metų periodu oras patalpose mažiau išsausinamas, palaikomas drėgmės balansas. Kondensatas nesusidaro, drenažas nereikalingas, tai supaprastina įrenginio montavimą.

 

5. EFEKTYVUS ŠILUMOGRĄŽIS

Normaliomis sąlygomis rotacinis šilumogrąžis neapšąla: papildomas lauko oro pašildymas nereikalingas net ir lauko oro temperatūrai nukritus žemiau -20°C. Taip pat rotacinis šilumogrąžis efektyviai taupo šaltį vasaros metu ženkliai sumažindamas išlaidas oro kondicionavimui.

 

6. NAUJA KORPUSO TECHNOLOGIJA EPP

Pačiuose naujausiuose DOMEKT serijos vėdinimo įrenginiuose (R 300 V, CF 150 F, CF 200 V, CF 300 V) panaudotos pažangiausios gamybos technologijos, naudojamos automobilių pramonėje. Iš specialios termoizoliacinės garsą slopinančios medžiagos gaminamas korpusas ne tik pagerina jo technines charakteristikas, bet ir leidžia labiau automatizuoti gamybos procesus. 

Vėdinimo įrenginių, gaminamų naudojant EPP (ekstrūdinio pūsto polipropileno) technologiją, privalumai: 

 • Inovacinis korpusas be šalčio tiltelių; 
 • Efektyvi šilumos izoliacija; 
 • Geresnė aerodinamika; 
 • Sandaresnis korpusas; 
 • Mažesnis svoris; 
 • Hidrofobiškumas.

 

​7. INTEGRUOTA IŠMANIOJI AUTOMATIKA C6

Pagrindinis C6 automatikos tikslas – savarankiškai palaikyti tinkamiausią patalpų mikroklimatą, priderinant vėdinimo sistemos veikimą prie kasdienių vartotojo poreikių. Viskas nustatyta ir patikrinta gamykloje – tiesiog įjunkite ir naudokite.

 

8. NUOTOLINIS VALDYMAS

DOMEKT R serijos rotacinius rekuperatorius galima valdyti ne tik su valdymo pultu, bet ir nuotoliniu būdu per naršyklę savo kompiuteryje ar mobiliuosiuose prietaisuose. Patogiam įrenginių valdymui specialiai sukurta programėlė Komfovent Home.

 

9. ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

Komfovent DOMEKT rotaciniuose rekuperatoriuose naudojami idealiai subalansuoti, unikalios konstrukcijos ventiliatoriai. Visi įrenginio komponentai aerodinamiškai suderinti. Įrenginių korpusuose naudojama mineralinė vata bei specialios kompozicinės medžiagos sugeria triukšmą ir užtikrina tylų įrenginio veikimą. DOMEKT R vėdinimo įrenginiai yra gaminami su tyliai veikiančiais ventiliatoriais triukšmą izoliuojančiame korpuse, tai užtikrina žemą bendrą triukšmo lygį.

 

10. PATIKIMUMAS IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Dviguba apsauga nuo korozijos – įrenginių korpusas gaminamas iš cinkuotos skardos ir dažomas milteline danga. Ventiliatorių varikliai ir automatika yra apsaugoti nuo drėgmės ir dulkių, naudojami ilgaamžiai guoliai.

 

11. INTEGRAVIMAS į PVS

Visų KOMFOVENT vėdinimo įrenginių automatikoje yra įdiegti Modbus ir BACnet protokolai, kurie leidžia integraciją į bet kurią Pastato Valdymo Sistemą.

 

ROTACINIAI ŠILUMOGRĄŽIAI

VEIKIMO PRINCIPAS

Rotacinis šilumogrąžis veikia akumuliacijos principu – besisukantis aliumininis būgnas su kanalėliais įšyla, kai pro juos teka iš patalpos šalinamas šiltas oras, ir po to atiduoda šilumą iš lauko tiekiamam šaltam lauko orui. Esant žemai lauko oro temperatūrai ant rotoriaus paviršiaus kondensuojasi drėgmė, esanti šalinamame ore ir sudrėkina iš lauko tiekiamą šviežią orą, kurio absoliuti drėgmė žiemą visada būna per maža komfortinėms sąlygoms užtikrinti. Todėl tokie rotaciniai šilumogrąžiai vadinami kondensaciniais.

 

PRIVALUMAI

 • Efektyviai grąžina šilumą net esant lauke -30°C. 
 • Neapledėja, todėl veikia nenutrūkstamai.
 • Efektyviai taupo šaltį vasarą sumažindami išlaidas kondicionavimui.
 • Kontroliuoja drėgmę patalpose palaikydami optimalų komforto lygį.
 • Pažangi konstrukcija užtikrina minimalų oro srautų pasimaišymą. 
 • Nereikalingas kondensato nuvedimas – supaprastėja montavimas ir eksploatavimas.
 • Nereikalingas pirminis šildytuvas, nes šilumogrąžis neužšąla.

 

 

 

 

 

SORBCINIS ROTACINIS ŠILUMOGRĄŽIS – AUKŠČIAUSIAS KOMFORTO LYGIS 

 

PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS ENERGIJOS TAUPYMUI 

Sorbciniuose rotaciniuose šilumogrąžiuose pritaikyti nau­jausi moksliniai atradimai. Rotoriaus paviršius padengtas ceolitine danga, kuri pagerina drėgmės mainus net iki 90 %, todėl toks rotorius efektyviai kontroliuoja drėgmę – žiemą tiekiamą orą sudrėkina, o vasarą sausina. Taip visus metus patalpose palaikomas optimalus komforto lygis ir nereikia papildomų drėkintuvų bei sausintuvų. 

 

PRIVALUMAI

 • Trumpiausias atsipirkimo laikas. 
 • Mažesnės investicijos į kondicionavimo įrangą. 
 • Mažesnės investicijos ir eksploatacinės sąnaudos oro drėkinimui ir sausinimui. 
 • Efektyviau išnaudojamas pasyvusis vėsinimas.

​                                                    

                                                                                  Patalpų mikroklimato komforto zonos.           

                                             

 

 

DOMEKT R rotacinių rekuperatorių dydžiai ir našumai.

 

KOMFOVENT REKUPERATORIŲ ENERGIJOS TAUPYMO TECHNOLOGIJOS

DOMEKT R REKUPERATORIŲ EKTYVŪS ŠILUMOGRĄŽIAI

Šalto klimato zonoms puikiai tinka rotaciniai šilumogrąžiai. Jie efektyviai veikia ir vasarą ir žiemą, neapledėja net esant labai žemai temperatūrai todėl gali sutaupyti daugiausiai energijos ir greičiausiai atsiperka. Renkantis rotorių su sorbcine danga pasiekiami dar geresni rezultatai nei su kondensaciniu rotoriumi. Rotacinio rekuperatoriaus su sorbcine danga yra geresnė drėgmės kontrolė, aukštesnis komforto lygis patalpose bei didesnis energijos, kuri reikalinga oro kondicionavimui, taupymas. 

 

INOVATYVI AUTOMATIKA
Energijos sąnaudos vėdinimui ženkliai sumažinamos iš anksto užprogramuotų darbo režimų bei viekimo grafikų pagalba.

Optimalus komforto lygis yra palaikomas su minimaliomis energijos sąnaudomis tuomet, kai vėdinimo intensyvumas reguliuojamas CO2 jutiklio signalo pagalba.

VAV – kintamo oro kiekio funkcija su papildomais jutikliais leidžia pilnai realizuoti „vėdinimo pagal poreikį“ funkciją – vėdinimo intensyvumas kiekvienoje patalpoje reguliuojamas pagal individualų poreikį, maksimaliai taupoma energija. 

 

ULTRA IR SUPER PREMIUM VENTILIATORIAI

Aukščiausio energinio efektyvumo Ultra ir Super Premium klasės ventiliatorių varikliai užtikrina minimalias elektros energijos sąnaudas.

Tylų ir harmoningą įrenginio veikimo garantuoja statiškai ir dinamiškai subalansuoti ventiliatoriai su specialia konstrukcija.

Ventiliatorių varikliuose naudojami pastovūs magnetai (PM) sukuria galingą magnetinį lauką. Šis magnetinis laukas ženkliai pagerina rotacinio rekuperatoriaus variklio efektyvumą ir sumažina elektros energijos suvartojimą. 

 
KOMFOVENT REKUPERATORIŲ PANAUDOJIMAS IR PRIVALUMAI

Rašyti atsiliepimą

Vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras


Vardas:


El. pašto adresas:


Telefonas


Žinutė:Nurodykite, kur radote prekę pigiau


Kaina


Vardas:


El. pašto adresas: - Rotacinis rekuperatorius Komfovent Domekt R 600 H - techninė informacija.