Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
www.viskasnamams.lt

Lauko kanalizacijos vamzdis 110 / 6000 mm

Lauko kanalizacijos vamzdis 110 / 6000 mm

 • Prekės kodas:220045
 • Prekė:Vamzdis
 • Skersmuo:DN110
 • Sienelės storis:3,2 mm
 • Ilgis:6000 mm
 • Apkrovos klasė:SN4
 • Medžiaga:PVC-U
 • Pristatymo terminas:10 – 20 d.d.
23.50€ 46.95€ / vnt.
Pasirinkite kiekį
vnt.

Minimalus šios prekės kiekis: 20 vnt.

PVC (polivinilo chloridas) yra plastikas, kuris yra atsparus korozijai ir chemikalams. PVC lauko kanalizacijos vamzdžiai yra gaminami iš PVC medžiagos ir yra naudojami kaip viena iš galimų kanalizacijos vamzdynų medžiagų. PVC vamzdžiai turi tokias savybes, kaip atsparumas drėgmei, vandeniui ttaip pat jie yra lengvi ir tvirti.

 

PVC lauko kanalizacijos vamzdis naudojamas kanalizacijos sistemose, kad būtų nukreiptas nuotekų srautas nuo pastato iki kanalizacijos šulinių ar kitų kanalizacijos sistemų. PVC vamzdis yra populiarus pasirinkimas dėl savo nepralaidumo, tvirtumo ir atsparumo korozijai. Be to, jis yra lengvas ir lengvai montuojamas, todėl dažnai naudojamas lauko kanalizacijos sistemose.

 

Lauko kanalizacijos sistema yra esminis pastato komponentas, skirtas surenkant ir pašalinant nuotekas iš pastato. PVC lauko kanalizacijos vamzdžiai naudojami, kad būtų sujungti įvairūs pastato kanalizacijos taškai, pavyzdžiui, virtuvės, vonios kambario ir tualetų kanalizacija. 

 

PVC lauko kanalizacijos vamzdžiai taip pat yra patvarūs ir reikalauja mažiau priežiūros, palyginti su kitomis medžiagomis pagamintais vamzdžiais. Jie gali būti naudojami ilgą laiką, yra lengvai prieinami, turi žemą kainą ir yra patogūs naudoti, todėl yra dažnai naudojami lauko kanalizacijos sistemose.

 

 

Plastikinių kanalizacijos vamzdžių montavimas yra patogus dėl kelių priežasčių:

 1. Lengvumas: PVC lauko kanalizacijos vamzdžiai yra daug lengvesni nei tradiciniai metaliniai ar keramikiniai vamzdžiai, todėl jie yra lengviau tvirtinami ir montuojami. Tai taip pat reiškia, kad juos galima montuoti ir transportuoti be didelių pastangų ar sunkvežimių.

 2. Lankstumas: Plastikiniai lauko kanalizacijos vamzdžiai yra lankstesni nei kiti vamzdžiai, todėl juos galima lengviau derinti su kitais vamzdžiais arba kampais. Tai taip pat reiškia, kad juos galima lengviau pritaikyti prie įvairių pastatų formų ir žemės reljefo.

 3. Tvirtinimo būdai: Kanalizacijos vamzdžiai gali būti tvirtinami sujungimo detalėmis, kurios yra lengvai sujungiamos naudojant kanalizacijos tepalą/pastą. Tai reiškia, kad jų montavimas yra greitas ir paprastas.

 4. Atsparumas korozijai: PVC kanalizacijos vamzdžiai yra atsparūs korozijai ir chemikalams, todėl juos galima naudoti ilgesniam laikui be didelio priežiūros ar remonto poreikio. Todėl jie yra lengviau valomi ir priežiūros reikalauja mažiau laiko ir pastangų.

Dėl šių priežasčių plastikinių kanalizacijos vamzdžių montavimas yra daug paprastesnis ir greitesnis nei kitų medžiagų vamzdžių montavimas. Tai ypač svarbu pastatų statyboje, kai laikas yra labai svarbus ir reikia greitai ir efektyviai surengti kanalizacijos sistemą.

 

Vamzdžių užkasimo gylis nuo vamzdžio viršaus (m)

 • N (SN4) klasės lauko nuotekų vamzdžiai klojami tik 0,8 m – 6,0 m gylyje.
 • S (SN8) klasės nuotekų vamzdžius galima kloti ir iki 0,8 m arba didesniame nei 6,0 m gylyje.

Žiedinis kanalizacijos vamzdžių standis SN atitinkamai ne mažesnis kaip 4 kN/m2 ir 8 kN/m2.

Rašyti atsiliepimą

Vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras


Vardas:


El. pašto adresas:


Telefonas


Žinutė:Nurodykite, kur radote prekę pigiau


Kaina


Vardas:


El. pašto adresas:- PVC-U vamzdžių eksploatacinių savybių pastovumo sertifikatas.