Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
www.viskasnamams.lt

Eurokonus užveržiama jungtis 18 x 3/4''

Eurokonus užveržiama jungtis 18 x 3/4''

  • Prekės kodas:KON18
  • Pajungimas:18 x 3/4''
  • Pristatymo terminas:1 – 2 d.d.
1.98€ 3.53€ / vnt
Pasirinkite kiekį
vnt.

Eurokonus 18 x 3/4" - tai specifinė užveržiama jungtis, skirta radiatorių pajungimui arba grindinio šildymo vamzdžių pajungimui prie šildymo sistemos.

 

Grindinis šildymas

Eurokonus jungtys dažniausiai pagamintos iš metalo ir būna įvairių skersmenų. Populiariausi skersmenys yra šie: 16 mm, 18 mm, 20 mm. Skerspjūvio dydis atitinka grindinio šildymo vamzdžių skersmenį, o jungties tipas ir geometrija užtikrina patikimą sujungimą. Eurokonus jungtys yra skirtos užtikrinti patikimą ir sandarų vamzdžių sujungimą su grindinio šildymo kolektoriais, kuris yra ypač svarbus grindinio šildymo sistemoms. Svarbu, kad grindinis šildymas būtų tinkamai įrengtas bei užtikrintų efektyvų ir patikimą veikimą.

 

Radiatorinis šildymas

Eurokonus 18 x 3/4" – yra ir vienas iš daugelio radiatoriaus jungčių tipų, kurios taip pat naudojamos prijungiant radiatorius prie šildymo sistemos. Naudojant Eurokonus užveržiamas jungtis atvestą daugiasluoksnį vamzdį galima jungti tiesiai į apatinio pajungimo radiatorių (jeigu radiatorius komplektuojamas su euronipeliais 1/2 x 3/4") arba prie radiatoriaus pajungimo mazgo (H tipo jungtis). Šios jungtys suteikia patikimą ir sandarų prijungimą.

Rašyti atsiliepimą

Vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras


Vardas:


El. pašto adresas:


Telefonas


Žinutė:Nurodykite, kur radote prekę pigiau


Kaina


Vardas:


El. pašto adresas: