Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
www.viskasnamams.lt

Latakas 125 / 3000 mm plastikinis žalias BRYZA

Latakas 125 / 3000 mm plastikinis žalias BRYZA

 • Prekės kodas:62-015
 • Gamintojas:Bryza
 • Prekė:Latakas
 • Skersmuo:125 mm
 • Tipas:Plastikinė
 • Ilgis:3 m
 • Spalva:Žalia – RAL 6020
 • Garantija:10 metų
 • Pristatymo terminas:1 – 2 d.d.
8.27€ 13.78€ / vnt.
Pasirinkite kiekį
vnt.

Lietvamzdžiai BRYZA - tai naujovė lietaus nuvedimo sistemų rinkoje, pasirodžiusi apyvartoje 2004 metų pradžioje. Pastabos, pateiktos dėl veikiančių sistemų, leido sukurti naujovišką gaminį pašalinant jau esamų sistemų netikslumus. Inžinerinės žinios, šiuolaikiškos technologijos ir aukščiausios kokybės komponentai, paremti daugelio metų patirtimi, įgyta perdirbant plastmasės gaminius, lėmė, patikimo gaminio atsiradimą, pateikiant šiame segmente aukščiausią kokybę.

Iš PVC pagamintiems elementams: latakams, lietvamzdžiams ir jungiamosioms dalims būdinga nedidelė masė, visiškas atsparumas atmosferoms veiksniams. Spalvos patvarumas patvirtintas laboratoriniais tyrimais ir sendinimo testais, atliktais pagal normos PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002 reikalavimus. Subtili klasikinių formų elegancija, montavimo lengvumas ir šešių spalvų gama leis patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

 

Latakai Bryza patvirtinti:

 • kokybės sertifikatu ISO 9001:2008;
 • valstybinės higienos atestatu;
 • atitikties Lenkijos normai sertifikatu CZ ITB.

 

Pagrindinės montavimo taisyklės

Taisyklingas Bryza lietvamzdžių ir latakų sistemos pagamintos iš PVC sumontavimas garantuoja tinkamą ir patikimą jos veikimą. PVC latakų sistemos montavimas ir veikimas skiriasi nuo tradicinių latakų sistemų tuo, jog čia atsižvelgiama į sistemos elementų terminį pailgėjimą, kuris atsiranda dėl temperatūros svyravimų. Tai įgyvendinama per atitinkamą fasoninių detalių konstrukciją, užtikrinančią latakų ir lietaus nutekamųjų vamzdžių ilgio pokyčių kompensavimą. Latakuose ilgio kompensavimas pasiekiamas dėl pasislenkančio Bryza latakų sujungimo su fasoninėmis detalėmis, turinčiomis sandariklius, o lietvamzdžiuose dėl montažinio tarpo, esančio vamzdžio ir vamzdinės fasoninės detalės sujungime. Be to, laikomieji elementai, tokie kaip latakų laikikliai ir lietaus vamzdžių apkabos, ne tik laiko latakus ir lietvamzdžius, bet ir suteikia galimybę jiems pasislinkti. Latakai Bryza po stogo nuosvyra turi būti sumontuoti taip, kad nepatirtų nuo stogo nuslystančio sniego apkrovos.

Nutekamasis piltuvas - nuolaja dažniausiai montuojama prie stogo šlaito galo, gana arti pastato kampo arba per pusę stogo ilgio.

 

Lietvamzdžių ir latakų jungimo būdas

Bryza lataikai jungiami su fasoninėmis detalėmis taip, kad sujungimo metu užsikirstų, o sujungimai užsandarinami guminiais profiliais, kurie yra įstatomi į latako fasoninės detalės griovelį. Šis sujungimo būdas yra lengvas ir paprastas montuojant bei garantuoja visišką lietaus nuvedimo sistemos Bryza sandarumą. 

Lietvamzdžių Bryza jungtys su vamzdinėmis detalėmis įrengiamos kaip įmovinių tarpinių vamzdžių sujungimai be sandariklių. Aprašyti Bryza lietvamzdžių bei latakų jungimo būdai suteikia galimybę kompensuoti terminius sistemos elementų pokyčius.

Rašyti atsiliepimą

Vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras


Vardas:


El. pašto adresas:


Telefonas


Žinutė:



Nurodykite, kur radote prekę pigiau


Kaina


Vardas:


El. pašto adresas: